Altınbaşak’tan süper emici bambu havlu ve bornozlar

Ev tekstilinin yenilikçi markası Altınbaşak’ın, yüzde yüz bambu ağacı ipliğinden ürettiği havlu ve bornozlar, suyu hızlı emme özelliği ve her yıkama sonrası daha da yumuşak bir dokunuşa sahip oluşuyla tercih ediliyor.

Bambu havlu ve bornoz kullanımı duş sonrası güne başlarken fark oluşturuyor. Sıcak ve kuru bir bambu banyo havlusunun gevşemeye yardımcı olduğunu doktorlar belirtiyor.

Altınbaşak Tekstil, özellikle bambu banyo havlusu, bornoz ve çarşaf satın alan müşteri görüşlerinin değerlendirildiğinde memnuniyet yanı sıra mutluluk ifadelerinin kullanıldığını açıkladı. Banyo koleksiyonunda diğer kumaş türlerine göre daha fazla suyu emici özelliğe sahip bambu havlu ve bornozlara yer veren Altınbaşak Tekstil, bu ürünlerin kullanıldıkça müşteri memnuniyetinin arttığı bilgisine dikkat çekti.

Bambu nevresim takımıyla yatakta bir kaç dakika daha uyku

Bambudan üretilmiş doğal ve konforlu bir nevresim takımının cilde verdiği yumuşaklık hissi şaşırtmaya devam ediyor. Bambu bir nevresim takımı yumuşak, emici, yüksek kaliteli çevre dostu özellikleriyle daha rahat bir uyku vaat ediyor. Altınbaşak Tekstil 2013 koleksiyonu içerisinde yer alan bambu nevresim, çarşaf ve yastık kılıfları çevre dostu anti-bakteriyel özelliği ve yumuşak dokunuş hissini doyasıya yaşatıyor. Bambu bir nevresim takımı ayrıca ağartılmamış kumaşı ve boyasız olmasıyla sağlıklı bir hayatı evinize getiriyor.

Bambu havlu ve bornozlarınıza iyi bakın

Dikkatli kullanıldığında uzun yıllar size mutluluk verecek bambu havlu ve bornozları en fazla 40 °C sıcaklıkta yıkamak,  iyice durulamak ve ılık bir ortamda kurutmak gerekiyor. Ayrıca zaten doğal özelliği yumuşak olan bu ürünlerde kimyasal çamaşır yumuşatıcılarının kullanılması, lif yapısını bozacağından tavsiye edilmiyor.

One thought on “Altınbaşak’tan süper emici bambu havlu ve bornozlar

Comments are closed.